Prípravný zápas U13

Bol raz jeden deň, ktorý sa volá sobota. V tom dni sa odohral obrovský zápas. Bolo to práve na ihrisku FK Hliník nad Váhom. Vystupovali tam legendárne osobnosti ako napr. Peter Dusa, Tobiáš Urik, Riccardo Galfione, Bohuš Baleja… V prvom polčase v 15. sekunde sa v súperovej bránke objavila lopta, ktorú strelil Peter Dusa… V druhom polčase sa zmenil brankár a bol ním Patrik Buliak. Dostal iba 2 góly a tak dokončil vychytanie dobrého výsledku 11:4. Tobiáš Urik bol najväčšia hviezda, ako tvrdí a strelil 2 góly a tak celý tím vyhral. Bohuš Baleja bol v obrane, mal perfektné zákroky, cez neho prešiel iba jediný gól, zakončený špicom. A na konci celý tím počul 3 pisknutia, čo znamenalo koniec zápasu.