Druhý októbrový víkend sa nám podarilo pozbierať viac výhier ako prehier. Žiaci bodovali, dorastu to nešlo. Mladší žiaci porazili Bánovú 1:0 napriek lepšiemu technickému prevedeniu súpera. Mali sme však vyloženejšie šance a boli sme efektívnejší. Najkurióznejším bodom zápasu bol prvý gólový zásah v lige nášho Richarda Klučku – jedného z najmladších v tíme. V tomto zápase sme mali aj veľa divákov a naši mladí futbalisti boli pod drobnohľadom brigádnikov, ktorí pomáhali v saleziánskom stredisku jedna radosť.

Starší žiaci sa stretli s Petrovicami a nadviazali na výhru mladších. Bol to napínavý zápas a lámal sa až v 60. minúte (10 minút pred koncom), kedy sme strhli víťazstvo na svoju stranu po už dvoch vyrovnaniach (1:1, 2:2). Konečný stav 6:2.

Naši dorastenci bojujú, ako len vládzu. Ani tento zápas im nevyšiel ideálne. Merali si sily s Hliníkom. Mužstvo sa pomaličky vzmáha, veríme že jarná časť ukáže ich kvality.