V nedeľu 26. augusta, takmer na konci prázdnin potiahli starší žiaci šnúru ďalej. Na domácej pôde sa stretli s TJ Hviezda Zádubnie. Zopakovali si takto stretnutie z prípravného zápasu. Náš brankár opäť podržal opraty v rukách a bolo pravidelne počuť ako povzbudzuje ako kapitán svojich spolubojovníkov vpredu. Polčas bol celkom vyrovnaný. Aj keď sme mali prevahu a viac šancí, predsa sme neubránili všetky prieniky hostí cez náš stred a dostali sa až k našej bráne. Vyhrali sme ho 2:0. Druhý polčas sa nám podarilo dobre zachytiť a tímová hra s výnimkou niektorých snáh o osobné bodovanie lahodila oku diváka a žala svoj úspech. Všetky góly dali naši, dokonca aj ten do našej brány. Krásne víťazstvo 8:1. Trénujeme ďalej, či v živote alebo na ihrisku.