Po zimnej prestávke sa obe naše družstva tešia na jarnú časť sezóny. Družstvo žiakov absolvovalo  zimné sústredenie aj dva prípravné zápasy. Zvlášť si ceníme remízu 3:3 s kvalitným súperom z Bánovej. V druhom prípravnom zápase sme podľahli Trnovému 1:5.  Chlapci sa na súťažné zápasy tešia a radi by sa posunuli  v tabuľke vyššie. Pozývame rodičov i fanúšikov na naše domáce zápasy, ktoré budeme hrávať na ihrisku v Zástraní  v sobotu o 10:00hod.

Naši dorastenci trénovali v domácich podmienkach. Cez zimnú prestávku sme sa rozlúčili  s Dávidom Kováčikom a Patrikom Schmiesterom, ktorí budú pokračovať  vo svojej kariére v Bánovej.  Naopak do kabíny prišli Tomáš Schneider a Patrik Múčka. Na chlapcov čaká prípravný zápas v Hliníku a potom už súťažné zápasy. Fanúšikov pozývame  na ihrisko v Zástraní v nedeľu popoludní.